Wyposażenie

 

 • Unity – Radius, Radius 500 - Adec /USA/
 • Rentgeny cyfrowe zewnątrzustne Heliodent – Sirona /Niemcy/


  Znajdują się w każdy gabinecie i są zawsze pod ręką naszych lekarzy. Rentgeny cyfrowe charakteryzują się bardzo niską emisją promieniowania i wysoką jakością odwzorowania szczegółów. Posiadany przez nas program prowadzenia dokumentacji medycznej pozwala na gromadzenie dowolnej ilości zdjęć rtg. Umożliwia to śledzenie przebiegu i wyników leczenia nawet przez wiele lat.
 • Tomograf komputerowy stożkowy Galileos – Sirona /Niemcy/

  To jedno z najnowocześniejszych urządzeń tego typu na świecie. Charakteryzuje się bardzo małą emisją promieniowania ok. 100 MikroSievertów (zgodnie z normą pacjent może wykonać nawet kilkadziesiąt badań rocznie). Badanie tomograficzne jest obecnie podstawowym i obowiązkowym elementem diagnostyki w przypadkach planowania implantacji, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa przy diagnostyce. Posiadany przez nas tomograf Galileos razem z urządzeniem CAD/CAM Cerec jest obecnie jedynym na świecie systemem pozwalającym na nakładanie zaprojektowanej pracy protetycznej na trójwymiarowy obraz rtg i precyzyjne planowanie pozycji implantów.
 • Skaner i wycinarka do koron pełnoceramicznych i cyrkonu Cerec – Sirona /Niemcy/  Konsola wyposażona w skaner pozwala na precyzyjne zaprojektowania odbudowy protetycznej, która następnie zostaje wycięta za pomocą specjalnego systemu frezów. Cerec umożliwia wykonywanie zarówno prac tymczasowych, jak i podbudowy pod korony i mosty
 • Autoklawy: Getinge /Niemcy/, Lisa /Włochy/


  To najwyższy stopień bezpieczeństwa. Dzięki komputerowemu systemowi kontroli procesów sterylizacji, połączonemu z programem dokumentacji medycznej, każda wizyta zawiera dane z indywidualnego pakietu sterylnych narzędzi, użytych podczas przyjmowania Pacjenta. Dzięki temu nasi Pacjenci mają pewność, iż w naszych gabinetach używane są wyłącznie narzędzia wysterylizowane, a tym samym mają pewność pełnej ochrony przed zakażeniami.
 • Kompresory, pompy – Dürr /Niemcy/.
 • Klimatyzacja – Daikin /Japonia/
 • Kamery wewnątrzustne / TPC – USA; Durr – Niemcy/


  Zamontowana przy każdym fotelu kamera wewnątrzustna umożliwia zaprezentowanie Pacjentowi „problemu zębowego” /ubytek, kamień /, a jednocześnie pozwala na dokumentowanie przebiegu leczenia. Zdjęcia z poszczególnych etapów zapisywane są w dokumentacji medycznej Pacjenta.
 • Urządzenia The Wand do znieczuleń / Milestone – USA/


  W naszym centrum The Wand znajduje się w każdym gabinecie. Dzięki zastosowaniu komputera urządzenie to rozpoznaje rodzaj tkanki, w jaką podawany jest środek znieczulający. Unika się w ten sposób potencjalnego bólu związanego ze zbyt szybkim podanie środka znieczulającego. Bardzo cienkie igły oraz odpowiednia technika eliminują dyskomfort związany z ukłuciem. Jednocześnie efekt znieczulenia uzyskuje się od razu po podaniu leku.
 • Urządzenie do hiloterapii / Hilotherm – Niemcy/


  Unikalne urządzenie, dzięki któremu znacznie ogranicza się obrzęk tkanek po zabiegach chirurgicznych. Pacjentowi na ok. 20-30 min. zakłada się specjalną maskę na okolicę operowaną. Przez układ kanalików w masce przepływa systemem ciągłym woda o odpowiedniej temperaturze, co znacznie zmniejsza zarówno dolegliwości bólowe po zabiegu, jak i powstawanie pozabiegowego obrzęku tkanek.
 • Wirówka do pozyskiwania fibryny bogatopłytkowej z krwi przy zabiegach regeneracji tkanek
 • Urządzenie do uszlachetniania powierzchni implantów (TheraBeam Super Osseo - Ushio, Japonia) za pomocą zabiegu Fotofunkcjonalizacji
 

CENNIK USŁUG

Przykładowe ceny usług

Więcej...

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

po Centrum Stomatologiczno-Implantologicznym

tl_files/pliki/spacer.jpg
Agencja interaktywna Migomedia