Stomatologia

Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Specjalnością naszego Centrum Stomatologiczno-Implantologicznego w Warszawie jest stomatologia zachowawcza i estetyczna, jak również wstawianie implantów, czy protetyka. Doświadczenie naszych dentystów pozwala na wykonywanie przez nich najbardziej skomplikowanych zabiegów oraz profesjonalnego leczenia zębów. W zakresie naszych usług znajdują się:

  • stomatologia zachowawcza
  • implantologia
  • protetyka
  • leczenie dzieci
  • ortodoncja
  • chirurgia stomatologiczna
  • choroby przyzębia
  • znieczulenia
  • radiologia

Stomatologia zachowawcza to przede wszystkim leczenie próchnicy oraz odbudowywanie zębów. Dzięki temu możliwe jest pozbycie się pierwszych objawów niszczenia się zębów oraz zapobieganie dalszemu rozwojowi chorób, które mogą prowadzić do o wiele poważniejszych konsekwencji.

W naszym Centrum możliwe jest również skorzystanie z zabiegów implantologii oraz protetyki, które polegają na uzupełnianiu ubytków w uzębieniu, odbudowywaniu zębów, a także zmienianiu ich kształtu i koloru.

Wszelkie niedoskonałości związane z ustawieniem zębów w jamie ustnej, czy niewłaściwym zgryzem, można wyeliminować korzystając z leczenia ortodontycznego. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu nowoczesnych aparatów, możliwe jest szybkie i skuteczne skorygowanie wszelkich wad.

W najpoważniejszych przypadkach stosowana jest chirurgia stomatologiczna, do której zalicza się między innymi usuwanie zębów, resekcja, plastyka dziąseł, czy poprawa stanu tkanek. Zastosowanie kuracji przeciwobrzękowej pozwala na szybki powrót jamy ustnej do pierwotnego stanu i pełnego komfortu.

Zachęcamy również do wyboru stomatologów specjalizujących się w zapobieganiu, wykrywaniu oraz leczeniu chorób zębów u dzieci. Wiemy, że wizyta u dentysty może być stresująca, dlatego też zapewniamy naszym najmniejszym pacjentom pełną swobodę i odpowiednią atmosferę w trakcie zabiegu. Dzięki temu dentysta nie będzie już się kojarzył wyłącznie negatywnie.

Leczymy również choroby przyzębia, zajmujemy się radiologią, umożliwiamy także korzystanie z profesjonalnych znieczuleń. Zapewniamy, że poziom naszych usług jest niezwykle wysoki, co poparte jest między innymi wyjątkowym doświadczeniem i ogromną wiedzą naszej kadry. Szeroki zakres usług, a co ważne również stawianie na ich skuteczność, to cechy, które sprawiają, że wszyscy pacjenci są niezwykle zadowoleni schodząc z fotela dentystycznego i podziwiając efekty naszej pracy.

Jeśli ofertą, której Państwo szukają jest profesjonalna stomatologia, zachęcamy do wizyty w naszym Centrum w Warszawie.

 

CENNIK USŁUG

Przykładowe ceny usług

Więcej...

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

po Centrum Stomatologiczno-Implantologicznym

tl_files/pliki/spacer.jpg
Agencja interaktywna Migomedia