Stomatologia zachowawcza

W naszym warszawskim Centrum specjalizujemy się zarówno w leczeniu próchnicy, jak również odbudowie mocno zniszczonych tkanek zęba. W tym celu używamy materiałów kompozytowych, które cechują się wysoką trwałością, estetyką oraz ścieralnością zbliżoną do ścieralności własnych zębów, jak również zdolnością stałego uwalniania jonów fluoru oraz wbudowywania w tkanki zęba, zapobiegając w ten sposób powstawaniu wtórnej próchnicy.

tl_files/img/Pytania/Sesja/IMG_9037.jpg

W przypadkach większych ubytków lub konieczności wymiany starych, amalgamatowych /”metalowych”/ wypełnień, optymalną metodą jest wykonywanie porcelanowego wkładu /mniejszy ubytek/ lub nakładu /większy ubytek/. Do tego celu stosujemy urządzenie CEREC – system skanowania w jamie ustnej pacjenta za pomocą mini kamery trójwymiarowej i wycinania wypełnienia zęba z ceramicznego bloczka, o odpowiednim kształcie i kolorze.  Poza najwyższą estetyką zapewnione jest tu także doskonałe przyleganie wypełnienia do tkanek zęba.

tl_files/img/Pytania/Sesja/IMG_9554.jpg

Wybielanie zębów - estetyka

Zajmujemy się nie tylko leczeniem zębów, ale również poprawą ich wyglądu. Białe i zdrowe zęby dodają pewności siebie i stanowią powszechnie akceptowalny wyznacznik zdrowia oraz urody.

tl_files/img/Pytania/Sesja/IMG_9393.jpg

W naszym Centrum stosujemy metody  wybielania zębów zarówno podczas jednej wizyty, jak i metodę nakładkową, z wykorzystaniem specjalnej szyny,  do zastosowania w domu. Obie są równie skuteczne, pozwalają na osiągnięcie efektu jaśniejszych zębów

 

Nadwrażliwość szyjek zębów

W naszej klinice walczymy również z często występującą dolegliwością, jaką są nadwrażliwe szyjki zębów. Wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania, jakimi dysponuje współczesna stomatologia, już po jednej wizycie rozwiązujemy problemy związane z bolesnością szyjek zębowych, pojawiającą się pod wpływem zmiany temperatury, w trakcie szczotkowania, czy oddziaływania słodkich pokarmów.
Stosowany w naszym centrum lak zębinowy znosi nadwrażliwość zębów i jednocześnie wzmacnia ich twarde tkanki, dostarczając im fluor oraz chroniąc przed dalszym ścieraniem. Lak zabezpiecza także zęby przed powstawaniem próchnicy w okolicy przyszyjkowej.

 

CENNIK USŁUG

Przykładowe ceny usług

Więcej...

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

po Centrum Stomatologiczno-Implantologicznym

tl_files/pliki/spacer.jpg
Agencja interaktywna Migomedia