Stomatologia zachowawcza

W naszym warszawskim Centrum specjalizujemy się zarówno w leczeniu próchnicy, jak również odbudowie mocno zniszczonych tkanek zęba. W tym celu używamy materiałów kompozytowych, które cechują się wysoką trwałością, estetyką oraz ścieralnością zbliżoną do ścieralności własnych zębów, jak również zdolnością stałego uwalniania jonów fluoru oraz wbudowywania w tkanki zęba, zapobiegając w ten sposób powstawaniu wtórnej próchnicy.

tl_files/img/Pytania/Sesja/IMG_9037.jpg

W przypadkach większych ubytków lub konieczności wymiany starych, rozległych wypełnień, optymalną metodą jest wykonanie wkładu (tzw. inlay) lub nakładu ( tzw. onlay). Do tego celu stosujemy system CEREC - metodę komputerowego planowania i wykonywania pracy. Dzięki bardzo precyzyjnemu skanerowi dokładność wykonanej pracy liczona jest w setnych milimetra. Zapewnia to doskonałe przyleganie do tkanek zęba.

tl_files/img/Pytania/Sesja/IMG_9554.jpg

Wybielanie zębów - estetyka

Zajmujemy się nie tylko leczeniem zębów, ale również poprawą ich wyglądu. Białe i zdrowe zęby dodają pewności siebie i stanowią powszechnie akceptowalny wyznacznik zdrowia oraz urody.

tl_files/img/Pytania/Sesja/IMG_9393.jpg

W naszym Centrum stosujemy metody  wybielania zębów zarówno podczas jednej wizyty, jak i metodę nakładkową, z wykorzystaniem specjalnej szyny,  do zastosowania w domu. Obie są równie skuteczne, pozwalają na osiągnięcie efektu jaśniejszych zębów

 

Nadwrażliwość szyjek zębów

W naszym Centrum walczymy również z często występującą dolegliwością, jaką są nadwrażliwe szyjki zębów. Wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania, jakimi dysponuje współczesna stomatologia, już po jednej wizycie rozwiązujemy problemy związane z bolesnością szyjek zębowych, pojawiającą się pod wpływem zmiany temperatury, w trakcie szczotkowania, czy oddziaływania słodkich pokarmów. Stosowany przez nas preparat hydroksyapatytowy wnika w drobne kanaliki zębinowe, uszczelniając je, przez co droga przed drażniącymi czynnikami jest zamknięta. Wykorzystujemy również specjalne laki, którymi pokrywa się wrażliwe powierzchnie. 

 

CENNIK USŁUG

Przykładowe ceny usług

Więcej...

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

po Centrum Stomatologiczno-Implantologicznym

tl_files/pliki/spacer.jpg
Agencja interaktywna Migomedia