Nowości

Przełom w implantologii

Od początku lutego 2016 jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy system pozwalający na ponad 2 - krotne skrócenie czasu wgajania implantów, dzięki modyfikacji ich powierzchni za pomocą specjalnego urządzenia. Zjawisko to nosi nazwę Fotofunkcjonalizacji. Dla Naszych Pacjentów przygotowaliśmy specjalną ofertę. Więcej szczegółów na stronie: http://implanty.com.pl/przelom-w-implantologii/

Więcej...

Dlaczego warto się leczyć w naszym Centrum - 10 powodów.

W naszym Centrum Pacjent to Partner, a nie petent. Bo tylko wspólne zrozumienie może doprowadzić do takiego stanu zdrowia i wyglądu jamy ustnej , które będzie satysfakcjonujące dla obu stron. Dlaczego powinniście Państwo zainteresować się leczeniem w naszym Centrum. Oto 10 powodów:

Więcej...

Nowy wymiar implantologii !

Dzięki zastosowaniu implantów Zimmer Trabecular, tzw. implantów beleczkowych,  posiadających unikalną budowę, można skrócić proces założenia korony na implancie z 6 miesięcy do 6 tygodni.

Więcej...

Przygoda Pana Michała

W nawiązaniu do pojawiających się na naszej stronie pytań przedstawiamy historię, jaka zdarzyła się jednemu z naszych Pacjentów – panu Michałowi...

Więcej...

Jak prawidłowo założyć implanty

Od czasu do czasu na portalach internetowych pojawiają się informacje o nierzetelnym informowaniu Pacjentów przez lekarzy stomatologów oraz „krzywym, byle jakim” zakładaniu implantów.

Więcej...

Diagnostyka radiologiczna

Za pomocą badania tomografii komputerowej /tzw. tomografia stożkowa/ możemy bardzo precyzyjnie określić stan wszystkich zębów oraz struktur je otaczających.

Więcej...

 

CENNIK USŁUG

Przykładowe ceny usług

Więcej...

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

po Centrum Stomatologiczno-Implantologicznym

tl_files/pliki/spacer.jpg
Agencja interaktywna Migomedia